Від чого залежить частота заміни калоприймача?

Кожен пацієнт, який зіткнувся з необхідністю накладення стоми, знає, що калоприймачі – це найважливіший аспект, що впливає на якість життя зі стомою. Проводити їх заміну необхідно регулярно, але від чого ж залежить частота заміни цього пристрою? В першу чергу, це особливості роботи шлунково-кишкового тракту – деяким пацієнтам необхідно робити заміну 1-2 рази на добу, в той час як іншим потрібно замінювати калоприймачі 3-4 рази на добу, а то й більше. Щоб мінімізувати цей процес, пацієнту слід уважно стежити за своїм харчуванням, оскільки за допомогою правильної дієти можна нормалізувати роботу травної системи.

Далі, виходячи з цього, і слід купити калоприймачі в Києві відповідного типу. Вони можуть бути одно- або двокомпонентними. Перший варіант підходить тим, хто змінює калоприймач не більше 2-х разів на день, а при більш частої заміни краще користуватися двокомпонентними пристроями, які запобігають запаленню і алергічні реакції шкірного покриву.

Обов’язково стежте за процесом наповнення мішка, оскільки при його переповненні є ризик розгерметизації, що для багатьох пацієнтів є справжнім кошмаром і найголовнішим страхом.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *