Кілька порад щодо вибору дизайну інтер’єру

Роблячи своє житло якомога затишнішим і комфортним, ми намагаємося вкладати в це свій час, кошти, сили і очікуємо, що результати не тільки порадують нас, але і викличуть захоплення у гостей. Щоб полегшити і спростити цей досить трудомісткий процес, можна звернутися до експертів по дизайну інтер’єру.

Щоб ваша квартира стала втіленням мрій, при підборі дизайну квартир треба знати деякі правила.

По-перше, в будинку, незалежно від стилю, повинна бути гармонія. Для цього вашу квартиру слід поділити на зони. Також, дизайн інтер’єру доречно вибирати в одному напрямку. Не треба намагатися об’єднати різнорідні речі.

Обдумуючи варіанти, збирайте фотографії з журналів і сайтів, так вам легше буде відтворити цілісну картину бажаного.

Робіть так, щоб все було комфортно і не вносило напруги. Якщо ви проживаєте не самі, то, звичайно ж, варто все детально обговорити зі своєю сім’єю, коханими і близькими. Якщо у вас є маленькі діти або тримаєте домашніх тварин, то буде доцільно не використовувати меблі зі скляними елементами, а також тендітні аксесуари.

Підбираючи дизайн інтер’єру на сайті, не забудьте про власні особливості характеру і темпераменту, звички (своїх та членів сім’ї), традиціях, які у вас існують (наприклад, сімейний обід на вихідних за великим столом).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *