Який катер купити для відпочинку та рибалки?

Якщо вже давно мрієте про власний катер, на якому можна буде провести вихідні з сім’єю, чи утекти з вірними друзями в тихі заводі на рибалку, то можливо настав час його купити у нас на сайті Kalynaboats.com.ua. Катер в Україні зараз уже не предмет розкоші і є доволі доступним. До того ж різноманіття їх вибору дозволяє визначитись з найбільш підходящими варіантами.

Якщо катер в Україні вибираєте саме для відпочинку і рибалки, тоді не обов’язково шукати великогабаритні моделі – буде досить судна, довжина корпусу якого від 17 до 24 футів. На таких катерах вміщається до 5-6 чоловік. Хоча якщо бажаєте більш великий – вибір за вами.

Так як рибалка доволі часто передбачає запливання в різні заводі, де можливі приховані під муттю води колоди, несподівані мілини, то краще купити катер, корпус якого буде алюмінієвим, оскільки він доволі пластичний і витримує зіткнення, його важко продірявити. Пластикові борти тут явно прогають, адже при ударах і зіткненнях доволі легко отримують пробоїни. Можливі також стальні варіанти, які можна ремонтувати й самому. Проте вони мають велику вагу.

Купити катер в Україні для рибалки краще з навісним двигуном, так як він доволі простий в експлуатації і ремонті при поломках. Не зайвим буде мати на судні і відсіки з проточною водою, де будете тримати рибу живою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *