Який одяг для танців вибрати на заняття?

Питання про те, яким має бути одяг для танців, постає перед кожним, хто тільки вирішив осягнути таємниці пластики і грації. Пізніше, коли справа дійде до виступів та участі в змаганнях, потрібно буде потурбуватися підготовкою сценічного костюма. А до тих пір велике значення має саме тренувальный одяг для танців.

Досвідчені танцюристи відзначають, що одяг для танців багато в чому створює настрій тренувань. Деякі костюми налаштовують на ліричний лад, а деякі народжують сувору ділову атмосферу. Певний одяг дозволяє відчувати себе мачо або розкішною секс-бомбою, інший, навпаки, створить настрій невинності.

Тим, хто освоює європейську програму, можна порадити строгі класичні моделі. Чоловікам – штани на ремені і сорочку під в’язаним або трикотажним жилетом. Жіночий образ можна створити за рахунок довгої спідниці вільного крою і простого топа, в якому буде зручно і комфортно танцювати.

Якщо ваш вибір – запальна «латина» або диско, то одяг для танців має  підкреслювати достоїнства фігури і забезпечувати комфорт при виконанні навіть самих розгонистих рухів:  вільний топ можна поєднувати з короткою грайливою спідницею, шортами або легінсами. Сукні теж слід вибирати вільні, і не надто довгі, оскільки тренер повинен бачити рухи ніг.

Джерело: http://bigdanceshop.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *