Цікавий вибір – люстра в стилі арт-деко!

Якщо Вам до душі обстановка Парижа 30-х років, то Ви любитель стилю арт-деко. Він є уособленням краси і елегантності. Романтичний стиль разом зі строгістю форм відображає плавність ліній. Люстри в стилі арт-деко мають в основному правильні геометричні форми, що відрізняє їх від інших стилів. Люстри разом з простотою форми є досить помітними. Вони можуть ідеальним чином вписатися в простір вітальні або їдальні. Стиль арт-деко може прикрасити спальню і навіть кабінет.

Якщо ви хочете вразити гармонією і цікавим дизайнерським задумом своєї люстри, то стиль арт-деко саме для Вас. Вони є освітлювачами затишку і можуть стати важливим акцентів в інтер’єрі простору.

Як вже говорилося вище в люстр арт – деко переважають правильні геометричні форми. Люстри можуть бути круглими, трикутними або у формі трапеції. Також вони зазвичай мають багато рівнів.

Матеріали, які використовують при виготовленні цього стилю люстр – це розкішні тканини, кришталь або дерево, метал кольору срібла або позолоти. Можливий елемент екзотики, якщо використовувати декоровану шкіру або розписану кераміку.

Що не потрібно робити. Так це використовувати яскраві і помітні кольори, оскільки стилю арт-деко це не властиво.

У наш час стиль арт-деко розвивається, доповнюється новими матеріалами і деталями, цікавими нововведеннями.

Матеріал наданий сайтом LUSTRA.KIEV.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *