Нещодавно Верховною Радою було зареєстровано законопроект «Про мову» №5670.
Авторами пропонується розширення сфер використання в громадському та державному житті української мови.
У тексті наголошується на зобов’язанні обов’язкового використання української мови всіма держвладними органами, місцевим самоврядуванням. Поширюється це і на проведення засідань, оформлення звернень, ведення документів.
Культурно-масові заходи також повинні будуть проходити лише державною мовою. Це поширюється і на фільми, які будуть зніматись, з допуском лише деяких реплік і супроводження субтитрами.
Електронні ЗМІ повинні будуть мати сторінку, що буде завантажуватись українською за замовчуванням.

