В Києві пройшла панахида-прощання з відомим українським митцем, поетом і письменником О.Олесем.
Його останки з Чехії буди перевезені до Києва. Раніше вони були примусово ексгумованими. І як відмітив патріарх Філарет, не дивлячись на те, що Олесь помер за межами нашої країни, він безмежно любив Батьківщину, що і втілював у своїх прозі та віршах.
Перепоховали митця на Лук’янівському кладовищі.
Жив О. Олесь (Кандиба) довгий час за кордоном, де і помер в Празі. На початку ж січня останки його та дружини були ексгумовані, оскільки за чеськими законами потрібна була рентна плата за місце певне на кладовищі. Раніше її вносив В. Михайлишин, який помер нещодавно.

