Незабаром планується, що у платіжках, які отримують українці за газ, з’являться дані, в яких буде відображатись інформація про споживання газу не лише у звичних кубометрах, але й тепер у одиницях енергії.
Це рішення було нещодавно прийнято нацкомісією, яка забезпечує держрегулювання в енергетиці та комунальних послугах.
Даний крок, на їх думку, має покращити ефективність як споживання газу, так і покращеним чином дати можливості оцінити його споживання, порівнюючи є іншими видами енергії, використання одиниць яких і планується ввести на ринку в найближчий час – пояснює директор департаменту Т. Рябуха.

