Як повідомила Sport Arena посилаючись на інстаграм тренера, сорокарічний фахівець вирішив розпрощатись з Буковиною, в якій був тренером з літа нинішнього року.
На телеканалі Футбол 1 повідомили, що Шищенко вирішив прийняти пропозицію «гірників» по керівництву їх командою U-19, хоча сам екс-керманич про це небагатослівний.
«У мене дійсно є пропозиція від одного з клубів, проте я називати його не буду. Вважаю, його офіційні представники і самі зможуть повідомити і розказати про моє призначення» – розказав він.
В чемпіонаті ж після дев’ятнадцяти турів Буковиною набрано 19 очок і вона зараз в нижній частині таблиці на 14 місці.

